2, 3, 6- trimetylfenol
TNN spesialiserer seg på tilsetningsstoffer for mat, farmasøytiske ingredienser, kosmetiske råvarer, fine kjemikalier, etc. Du kan gjerne spørre om du har noen behov.
Beskrivelse
Beskrivelse

2,3, 6- trimetylfenol har flere applikasjonsverdier innen industriell syntese på grunn av dens unike molekylstruktur. Denne forbindelsen beholder ikke bare antioksidantegenskapene til fenoliske stoffer, men har også tre metylgrupper som forbedrer dens hydrofobe egenskaper. Denne doble fordelen gjør det til et viktig grunnleggende råstoff for utvikling av spesialkjemikalier. Innen materialbeskyttelse forsinker dette stoffet effektivt aldringsprosessen med plast og gummiprodukter ved å fange opp frie radikaler, spesielt i produksjonsprosessen med bildeler og industrielle seler, noe som kan forbedre stabiliteten til materialer ved ekstreme temperaturer betydelig. I feltet agrokjemikalier brukes dens stereokonfigurasjonsfordel som den kjernesyntetiske enheten til sulfonylurea -herbicider. Ved å optimalisere de intermolekylære kreftene, kan avlingsbeskyttelsesmidler vise mer presise målrettingseffekter i feltapplikasjoner.
| Produktnavn | 2,3, 6- trimetylfenol |
| Cas: | 2416-94-6 |
| Mf: | C9H12O |
| Einecs: | 209-400-1 |
| Smeltepunkt | 43-45 grad (lit.) |
| Kokepunkt | 203 grad (Lit.) |
| Lagringstemp. | Oppbevares nedenfor +30 grad. |
| Løselighet | 8g/l |
| Pka | PK1: 10.59 (25 grader) |
| Form | Lavt smeltende faststoff |
| Farge | Fargeløs til gulbrun |
| Ph | 6-7 (8g/l, H2O, 20ºC) |
| Lukt | ved 0. 10 % i propylenglykol. søt medisinsk fenolisk rotete kaffe |
| Lukttype | Medisin |
| Eksplosiv grense | 1.4%(V) |
| Vannløselighet | 10 g/L (20 ºC) |
| Pakking | 200 kg/trommel |
Introduksjon
Hvorfor du velger TNN



Populære tags: 2, 3, 6- trimetylfenol, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, engros, billig, rabatt, lav pris, gratis prøve









