(S) -2-metoksypropionsyre CAS 23953-00-6
Produktnavn: (S) -2-metoksypropionsyre
CAS nr .:23953-00-6
Utseende: blekgul væske
TNN spesialiserer seg på tilsetningsstoffer for mat, farmasøytiske ingredienser, kosmetiske råvarer, fine kjemikalier, etc. Du kan gjerne spørre om du har noen behov.
Beskrivelse
Produkter Beskrivelse

| Produktnavn | (S) -2-metoksypropionsyre |
| Cas nei. | 23953-00-6 |
| Renhet | >99% |
| Alkohol | uten alkohol |
| Emballasjetype | PP -flaske /pappbøtte |
| Materiale | Farmasøytiske mellomprodukter |
| Arkstørrelse | 1 kg/10 kg/20 kg/100 kg |
| PRODCUT VEKT | 1,2 kg/12 kg/23 kg/115 kg |
| Teller | 1 kg/pose 10 kg/bøtte 20 kg/bøtte 100 kg/bøtte |
| Sertifiseringer | ISO9001 |
| Holdbarhet | 24 måneder |
| Moq | 100 g |
Funksjoner
(S) - 2 - metoksypropionsyre er et uunnværlig farmasøytisk mellom høy verdi i syntesen av moderne chirale medisiner. Som en organisk syre som inneholder et kiralt sentrum, spiller dens presise (e) konfigurasjon en avgjørende rolle i å konstruere den riktige tredimensjonale strukturen til medikamentmolekylet, direkte påvirke den biologiske aktiviteten, styrken og sikkerheten til det endelige medikamentet, effektivt sikre den tiltenkte effekten og minimere bivirkninger.
Denne forbindelses kjernefunksjon ligger i sin rolle som en svært effektiv chiral synthon. I den industrielle syntesen av den blockbuster er antitrombotisk medikament ticagrelor, (S) -2-metoksypropionsyre et viktig chiralt mellomprodukt. Ved å integrere dens molekylære struktur i den molekylære ryggraden i ticagrelor, gir den det nødvendige chirale miljøet for det endelige medikamentmolekylet, og sikrer effektiv og selektiv binding til P2Y₁₂ -reseptoren, og oppnår den terapeutiske effekten av å forhindre kardiovaskulære hendelser.
Utover anvendelsen av et enkelt medikament, ligger verdien av (S) -2-metoksypropionsyre i potensialet som en allsidig chiral byggestein. Det stabile chirale sentrum og aktive funksjonelle grupper, som karboksyl- og metoksygrupper, gjør det til et utmerket startmateriale for syntese av en rekke komplekse chirale medisiner og fine kjemikalier. I medisinsk kjemi er det mye brukt til å konstruere molekyler som krever spesifikke chirale sentre for biologisk aktivitet, og gir et viktig kjemisk grunnlag for utvikling av tryggere og mer effektive innovative medisiner.
Pakking og levering

Pakk i 1 kg/pose 10 kg/bøtte 20 kg/bøtte 100 kg/bøtte
Fabrikk
Vår fabrikk og quipment
TNN gjør livet ditt bedre.




Hvorfor du velger TNN



Populære tags: (S) -2-metoksypropionsyre CAS 23953-00-6, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, tilpasset, engros, billig, rabatt, lav pris, gratis prøve









